Balsam organik Intra për floke normal dhe me yndyre është një zgjedhje e shkëlqyeshme për kujdesin e flokëve tuaj. Krijuar nga kombinimi i freskët i mentes me limonin. Ky balsam është formuluar për të sjellë përfitime të mëdha për flokët tuaj. Në fakt, ky produkt përmban 98% ingredientë natyralë. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë një zgjidhje organike për kujdesin e flokëve.

Balsami organik Intra është i përshtatshëm për flokët normalë dhe me yndyrë. Ndihmon në zbutjen dhe lehtësimin e tyre. Pas përdorimit të këtij balsami, flokët tuaj do të ndihen më të butë dhe më lehtë për tu krehur. Kjo formulë e veçantë ndihmon në mbajtjen e hidratimit të flokëve. Gjithashtu i jep atyre një pamje të shëndetshme dhe tërheqëse.

Përdorimi i balsamit organik Intra është shumë i thjeshtë. Pas aplikimit të shampos Intra, Shampoo Normal to Oil Hair, aplikoni balsamin në flokët e lagur dhe mbajeni për disa minuta që të lejohet të veprojë. Pastaj, shplani flokët me ujë të ftohtë ose të ngrohtë sipas preferencës tuaj. Rezultati do të jetë një ndjenjë e kënaqshme e butësisë dhe freskimit të flokëve tuaj.

Një prej avantazheve të përdorimit të balsamit organik Intra është se ai nuk përmban kimikate të dëmshme për flokët tuaj. Formulimi i pasur me 98% ingredientë natyralë është i sigurt për përdorim të rregullt dhe nuk do të dëmtojë flokët tuaj apo lëkurën e kokës.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Intra, Weightless Organic Conditioner, 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

balsam per floke normal dhe me yndyre
Intra, Weightless Organic Conditioner, 250 ml
800 L
Rated 0 out of 5

In stock