Ofron mbrojtje efektive kundër djersës dhe erës gjatë gjithë ditës. E lë lëkurën të hidratuar dhe me aromën e pasur të 1 Million. 1 Milion Deodorant Stick i drejtohet mashkullit që dëshiron të ndihet i sigurt dhe i parezistueshëm për orë të tëra. Me një aromë pikante, bazuar në notat e mandarinës, nenexhikut, esencës së trëndafilit, kanellës, lëkurës dhe amberketalit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “1 Million Paco Rabanne Deodorant Stick 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1-Million-Paco-Rabanne-Deodorant-Stick-75-ml
1 Million Paco Rabanne Deodorant Stick 75ml
3,900 L

In stock