1 Million Deodorant per ato qe dëshirojnë të plotësojnë garderobën e deodoranteve me një aromë legjendare. Ky sprej i fuqishëm dhe joshës ruan nje aromë përrallore million. Gjithashtu, eshte e butë dhe e padëmshëm për lëkurën tuaj. Me një projeksion të shkëlqyeshëm, One Million Deodorant është një tjetër prekje besimi dhe sensualiteti. Ky deodorant do të plotësojë veshjen tuaj dhe do të përshtatet me stilin tuaj.

Me fokus në aromat e fuqishme, One Million Deodorant ofron një dozë rehatie që zgjat gjurmët Woody Spicy. Mund ta aplikoni lehtësisht në trupin tuaj dhe do të ndjeni freskinë dhe tërheqjen e tij për një kohë të gjatë.

Me ndihmën e One Million Deodorant, do krijoni një rutinë te përditshme të parfumimit. Shijoni aromën legjendare dhe ndjeni veten e sigurt dhe të freskët gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “1 Million Paco Rabanne Deodorant Spray 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1-Million-Paco-Rabanne-Deodorant-Spray-150-ml
1 Million Paco Rabanne Deodorant Spray 150 ml
Original price was: 5,500 L.Current price is: 4,900 L.
Rated 0 out of 5

In stock