Xflex, Shape Oil, Elastic Fluid, 250ml

1,000 L

In stock

Fluid modelues mbrojtës, ideal për ti dhënë formë rregullimit të flokëve pa rënduar stilin. I le flokët e butë dhe elastikë, mbron nga rrezet UV dhe nga agjentët atmosferikë.

 

Mënyra e përdorimit:

Aplikojeni produktin në flokë të lagur ose të thatë dhe më pas i thani në mënyrë natyrale ose me tharse.

 

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!