fbpx

Xflex, Matte Holding Paste Hair Wax

800 L

Out of stock

Krem mat stilues për flokët Xflex Matte Holding Paste 100ml. Ky produkt është 100% mat dhe nuk e mban te fortë flokun.

 

Udhëzimet për përdorim: përhapeni kremin në gishtërinjtë dhe aplikojeni në flokë të lagur ose të thatë, pastaj vazhdoni me stilimin e flokëve sipas dëshirës.

 

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!