fbpx

Wahl Finale

13,000 L

In stock

Finale me 5 yje është makina më zero e brandit Wahl. Kjo makinë është e pajisur me bateri Li-on për më shumë efikasitet dhe qëndrueshmëri. Koha e ngarkimit të baterisë është 120 min dhe bateria zgjat për më tepër se 80 min kohë pune. Motori i makinës 7000 – 10000 rpm. Makina perdoret me ose pa kabull.

Made in USA.

 

Për cmimet e makinave na vizitoni në dyqan ose telefononi në numrin 0692098898.

SKU: 043917816418 Categories: , , , , , ,

Kutia përmban:

  • Makinën
  • Karikuesin
  • Kapakun mbrojtës të kokës së makinës
  • Furcë për pastrimin e kokës së makinës
  • Furcë pastrimi për qimet.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!