fbpx

Krem Trupi Tonifikues, Phytorelax Uomo 200ml

1,500 L

In stock

Një trajtim i veçantë për trupin që përmban ekstrakte të guaranës, xhinxherit dhe kafeinës për një eksperiencë energjike pas dushit që e rilind lëkurën dhe e tonifikon, duke përfshirë edhe zonën e gjoksit. Ky produkt është i përshtatshëm për cdo lloj lëkure dhe përthithet shumë shpejt duke mos e lënë lekurën të yndyrshme dhe nuk le shenja ne rroba. Sygjerohet të përdoret mbas dushit ose mbas sportit ose ushtrimeve fizike. Aplikohet në të gjithë trupin duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht. Pa shpëlarje.

Made in Italy.

SKU: 8030976012662 Categories: , , Tags: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!