Uppercut Deluxe, Beard Oil, 30ml

2,000 L

In stock

Oil Beard Uppercut Deluxe është krijuar posaçërisht për të zbutur dhe ushqyer të gjitha llojet e mjekrave. Përmban vaj argani, jojoba, avocado dhe rozmarinë. Vaji për mjekrën është më i hollë se sa vajrat tradicionale të mjekrës dhe ju ofron një aplikim më të butë dhe përfundim më të lehtë.

Vaji i mjekrës së mjekrës Uppercut Deluxe është formuluar për të zbutur mjekrën, përpara stilimit me balsamin e mjekrës të së njëjtës linjë.

 

Mënyra e përdorimit:

Për ta përdorur, aplikojeni direkt në mjekër ose duar. Masazhoni vajin në të gjithë mjekrën dhe lëkurën derisa të përhapet në mënyrë të barabartë.

 

Made in Australia.

SKU: 817891023618 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!