Uppercut Deluxe, Beard Duo Set

3,000 L

In stock

Seti përmban:

  1. Vaj për mjekrën 30ml – Oil Beard Uppercut Deluxe është krijuar posaçërisht për të zbutur dhe ushqyer të gjitha llojet e mjekrave. Përmban vaj argani, jojoba, avocado dhe rozmarinë. Vaji për mjekrën është më i hollë se sa vajrat tradicionale të mjekrës dhe ju ofron një aplikim më të butë dhe përfundim më të lehtë.Vaji i mjekrës së mjekrës Uppercut Deluxe është formuluar për të zbutur mjekrën, përpara stilimit me balsamin e mjekrës të së njëjtës linjë.
  2. Balsam për mjekrën 100ml – Uppercut Deluxe Beard Balm është krijuar për të mbajtur në formë dhe të hidratuar mjekrën. Ne e dimë që mbajtja e një mjekre epike në formë nuk është detyrë e lehtë dhe se një mjekër e shkëlqyeshme nuk ndodh thjesht, për këtë ju nevojitet balsami për mjekrën i linjës Uppercut.

 

Made in Australia.

 

 

SKU: 817891023786 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!