Uomo, Erboristica, Shower Shampoo, 200ml

1,000 L

In stock

Shampo Uomo për flokët dhe trupin e cila përmban ingredientë bimorë që pastrojnë trupin dhe flokët me delikatesë ekstreme, sjellin lehtësim nga tensioni muskulor dhe ndihmojnë trupin mashkullor të rizbulojë freskinë dhe hidratimin e tij.

Ky produkt është i lirë nga derivatet e naftës, parabenët, silikonet dhe derivatet e kafshëve.

 

Made in Italy.

SKU: 8002842170905 Categories: , , , , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!