Uomo, Erboristica, Face Cream 50ml

2,000 L

In stock

Kremi fytyrës Uomo është një kënaqësi për tu aplikuar dhe përthithet menjëherë. Ky trajtim shpërthen rrudhat ekzistuese dhe parandalon shenjat e ardhshme, duke garantuar mbrojtje të përditshme kundër agresioneve të jashtme dhe radikalëve të lirë. Menjëherë tonifikon, relakson dhe rigjallëron fytyrën e mashkullit. Kremi gjithashtu siguron hidratim maksimal për lëkurën.

 

Karakteristikat e produktit:

  • Nuk përmban alkol
  • Jo i yndyrshëm
  • Nuk është ngjitës
  • Përthithet menjëherë në lëkurë.

 

Made in Italy.

 

 

 

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!