Uomo, Erboristica, Face & Beard Moisturizing Fluid, 50ml

1,200 L

In stock

Fluid Uomo që kujdeset për lëkurën e fytyrës dhe mjekrën.Ky produkt jep freski, jo i yndyrshëm dhe përthithet menjëherë në lëkurë. Bazuar në acidin hyaluronic, fluidi hidraton lëkurën dhe i bën të buta edhe mjekrat më të vështira. Prania e Vitaminës E dhe vajrave të tjerë të çmuar bimorë siguron mbrojtje efektive antioksiduese dhe anti-stresuese, duke lënë një aromë delikate për tërë ditën. Pa alkool, është i përshtatshëm edhe për lëkurat e ndjeshme.

 

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!