Uomo, Erboristica, Deodorant Spray, 100ml

1,200 L

In stock

Deodorant Uomo që në mënyrë efektive pengon formimin e aromave të pakëndshme, dhe ndjeshëm e parfumon lëkurën. Një formulë delikate që siguron që gjatë gjithë ditës lëkura të  hidratohet dhe mbrohet kundër përhapjes bakteriale dhe erës së djersës.

 

Karakteristikat e produktit:

  • Nuk përmban alkol
  • Nuk përmban gaz
  • Ofron mbrojtje 24-orë
  • Anti bakterial
  • Përmban përbërës bimorë.

 

Made in Italy.

SKU: 8002842170936 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!