Uomo, Erboristica, Beard oil 100% Natural, 30ml

1,000 L

In stock

Vaji për mjekrën Uomo 100% natyral është një përzierje e çmuar e 7 vajrave vegjetal dhe vitaminës E që kujdeset çdo ditë për mjekrën tuaj: ajo zbut mjekrën, forcon rrënjën e qimeve të mjekrës, promovon rritjen dhe hidratimin e mjekrës. Me këtë trajtim mjekra mbetet e mbrojtur dhe me shkëlqim. Aromë, magnetike dhe e përhapur, përbëhet nga shënime grejpfrut agrumesh dhe mandarinash të shtrira në një zemër pikante me piper dhe kanellë. Shënimet e nxehta të pyjeve orientale (patchouli dhe sandale) i japin forcë dhe klas.

 

Made in Italy.

SKU: 8002842170967 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!