Uomo, Erboristica, Balsam Aftershave, 100ml

1,200 L

In stock

Aftershave balsam Uomo, pa alkool dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Përmban një listë të përbërësve të zgjedhur posaçërisht për të garantuar rehati dhe mbrojtje maksimale ndaj lëkurës në rrezik të acarimit të rrojës.Pa alkool dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Qetësues dhe hidratues me ekstrakt xhinxheri dhe aloe vera. Jo I yndyrshëm dhe kremoz. Rifreskon lëkurën dhe parandalon acarimet e lëkurës pas rrojes.

 

Made in Italy.

SKU: 8002842170929 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!