fbpx

Trajtim per Tatuazhe, Phytorelax Uomo 75ml

1,500 L

In stock

Ky produkt është një trajtim bukurie për tatuazhet tuaja. Përthithet shpejt në lëkurë, nuk lë mbetje vajore dhe nuk njollos rrobat. Ruan ngjyrat e tatuazheve dhe nxjerr në pah linjat e mprehta. Falë acidit hialuronik dhe vitaminës E, lëkura mbetet e hidratuar dhe e zhdërvjellët për më shumë kohë. Heq inflamacion dhe acarimin e lëkurës me një ndjesi të menjëhershme të mirëqenies.

PËRDORIMI

Pasi tatuazhi është shëruar, aplikoni një sasi të vogël në pjesën ku ndodhen tatuazhet dhe përhapeni atë derisa të përthithet plotësisht. Pa shpëlarje.

Made in Italy.

SKU: 8030976012648 Category: Tags: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!