Shampoo Young, Macadamia & Keratin

700 L

In stock

Shampo Young me makadamia dhe keratinë për flokë të dëmtuar. Formula e pasur e këtij produkti ndihmon për rikthimin e shkëlqimit dhe fortësisë të flokëve të dëmtuar nga trajtimet e shpeshta teknike dhe kimike ku mund të përmendim dekolorimin.

 

Përdorimi:

Lagni flokët me ujë të ngrohtë dhe aplikoni shampon duke e masazhuar lehtësisht për disa minuta. Më pas shpëlajini flokët me ujë të bollshëm për një pastrim sa më të mirë të flokëve nga shampo.

 

Made in Italy.

SKU: 8018615006852 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!