Shampoo, Raywell Bio Rosyl, Normalising 250ml

700 L

In stock

Shampo Raywell Bio Rosyl është produkti ideal për skalp të yndyrshëm dhe flokë të thatë. Përmban rosmarinë, vaj kamelia të cilat parandalojnë krijimin e yndyrës dhe kthimin e flokut në gjëndjen normale.

 

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, lejeni të veprojë 2 minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349242927 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!