Shampoo, Raywell Bio Kera, Volumizing 250ml

700 L

In stock

Raywell Bio Kera është shampo trajtuese për flokë të hollë dhe të dobët. Përmban keratinë, vaj kamelia dhe agjent volumizues. Ky produkt i jep flokëve volum, fortësi dhe shkëlqim.

 

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhojeni lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349245126 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!