Shampoo, Luxury, Anti Frizz 250ml

1,000 L

In stock

Shampo Luxury Anti Frizz mund të përdoret cdo ditë dhe zbut e ushqen flokët e thatë dhe që elektrizohen. Formula e vecantë e këtij produkti mbron flokët nga nxehtësia dhe agjentët e jashtëm, parandalon elektrizimin e flokëve dhe i lë flokët e drejta dhe të buta.

 

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur. Masazhojini lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

SKU: 8032825196578 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!