fbpx

Shampoo After Sport, Phytorelax Uomo 200ml

1,000 L

In stock

Shampo për flokët dhe trupin e cila përdoret mbas sportit ose stërvitjeve fizike. E pasur me guarana dhe xhinxher për një ndjesi të mrekullueshme të mirëqenies dhe jep energjinë që ju nevojitet pas sportit ose gjatë një dite pune të gjatë. Ky produkt është i përshtatshëm për cdo lloj lëkure.

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!