Raywell,Lotion,Woman Hair Loss

1,500 L

In stock

Ampulat kundra rënies së flokut për femra Raywel Bio përbëhen nga përbërës natyralë sic janë caji jeshil dhe vaji japonez i kamelias. Ky produkt stimulon mikro qarkullimin,rritjen e flokëve dhe ndihmon në rigjenerimin e qelizave.

 

Përdorimi:

Aplikoni një shishe nga ampulat në skalp pas larjes së flokëve me shampon e së njëjtës linjë dhe masazhojini lehtësisht derisa produkti të absorbohet tërësisht. Aplikojini ampulat 2 herë në javë gjatë 3 javëve të para, më pas nga 1 herë në javë deri në fund të trajtimit. Kutia përmban 10 ampula.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349242675 Categories: , ,

Frequently Bought Together

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!