Raywell,2 Phases,Detangling Protector,250ml

1,000 L

In stock

Spray Raywell 2 Phases trajtues për flokët i cili kryen dy funksione:

  1. Hidraton dhe mbron flokët nga nxehtësia e tharëses dhe piastrës.
  2. Ushqen fibrat e flokëve tuaj.

 

Përdorimi:

Aplikojeni produktin në flokë të lagur, krihini flokët për një përhapje sa më të mirë të produktit dhe më pas vazhdoni me tharjen dhe stilimin e tyre.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349248752 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!