Raywell Bio, Ten In One 200ml

1,500 L

In stock

Spray Raywell Bio i cili kryen 10 funksione në flokë:

  1. I jep shkëlqim flokëve
  2. Eleminon elekrizimin e flokëve.
  3. Riparon flokët e trajtuar dhe të thatë.
  4. I zbut flokët.
  5. Mbron flokët nga nxehtësia e tharëses dhe piastrës.
  6. Flokët do të jenë më të lehtë për tu krehur.
  7. Riparon majat dyshe të flokëve.
  8. I jep volum flokëve.
  9. Mbron ngjyrën e flokëve.
  10. Aromë e mirë.

 

Made in Italy.

SKU: 8054383350230 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!