Raywell Bio Lozione, Anti Dandruff, 100ml

1,500 L

In stock

Locioni Raywell Bio ndihmon në parandalimin dhe eleminimin e zbokthit nga skalpi. Ky produkt eleminon gjithashtu kruarjen dhe e mbron skalpin nga baktieret që shkaktojnë zbokthin.

 

Përdorimi:

Pas larjes së flokëve me shampon e së njëjtës linjë, aplikoni 7ml locion në skalp dhe masazhojeni lehtësisht derisa të absorbohet tërësisht locioni. Mos i shpëlani flokët.

 

Made in Italy.

 

SKU: 8055349242729 Categories: , ,

Frequently Bought Together

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!