Raywell Bio Hidra, Restructuring Lotion

1,500 L

In stock

Ampulat Raywell Bio Hidra përbëhen nga përbërës natyralë si vaji kamelias dhe tsubaki.Ky produkt është ideal për trajtimin e skalpit të thatë dhe për mbrojtjen e flokëve ndaj trajtimeve të ndryshme. Flokët pas aplikimit të ampulave do të jenë të butë dhe me shkëlqim.

 

Përdorimi:

  1. Për përmirësimin e flokëve: Aplikoni një ampulë në flokë të lagur,krihini flokët në cdo drejtim, masazhojini lehtësisht për 2 minuta dhe më pas shpëlajini flokët me ujë të ngrohtë.
  2. Për mbrojtjen e flokut: Aplikoni gjysmën e një shishe ampuleje në bojën e flokëve në mënyrë që të mbrohet floku që pas trajtimit me bojë të mos i jetë i thatë ose i djegur dhe më pas aplikoni bojën në flokë. Pasi të keni larë flokët nga boja aplikoni gjysmën e mbetur të ampulës, krihini me krëhër në cdo drejtim, lejeni të veprojë 2 minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349248530 Categories: ,

Frequently Bought Together

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!