Raywell Bio Fyto, Treatment Cream, 250ml

1,000 L

In stock

Raywell Fyto është krem trajtues për flokët i përbërë me vajra esencial dhe pa paraben. Ky produkt është ideal për kyerjen e 3 trajtimeve sic janë:

  1. Parandalimi i rënies së flokëve.
  2. Kundra yndyrës.
  3. Kundra zbokthit.

 

Përdorimi:

Aplikojeni kremin në skalp, masazhojeni lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajini.

 

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!