Raywell Bio, Cream Scrub Rubs, 250ml

900 L

In stock

Raywell Bio Scrub Cream eleminon qelizat e vdekura nga skalpi dhe e përgatit atë për marjen e substancave aktive të nevojshme. Ky produkt përmban përbërës natyralë dhe është pa paraben.

 

Përdorimi:

Aplikojeni kremin në skalp, masazhojini lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajeni.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349249575 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!