fbpx

Proraso, Shampo Mjekre, Wood & Spice

1,200 L

In stock

Shampo për mjekrën Proraso është një pastrues i butë, por efektiv për mjekrën dhe lëkurën dhe nuk i heq lëkurës vajrat natyralë. Ky produkt zbut mjekrën, heq papastërtitë,erërat e këqija dhe gjithashtu parandalon krijimin e zbokthit.

 

Karakteristikat e produktit:

  • Zbuton mjekrën dhe hidraton lëkurën.
  • Pastron mjekrën duke eleminuar cdo papastërti.
  • Aromë e këndshme që qëndron gjatë me bazë druri, trëndafili dhe vanilje.
  • Testuar dermatologjikisht.

 

Made in Italy.

SKU: 8004395007509 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!