fbpx

Phytorelax,Keratin Anti-Frizz, 150 ml

1,200 L

In stock

Trajtim me keratinë për flokë të dëmtuar i cili menjëherë ushqen, riparon dhe përforcon strukturën e flokëve tuaj. Mbron flokët nga nxehtësia e tharses dhe piastrës. Eliminon elektrizimin dhe mbron flokët nga lagështia, duke përmirësuar mbajtjen dhe optimizimin e ngjyrës. Ushqen, riparon dhe rindërton flokët e dëmtuar.

 

PËRDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur ose të thatë dhe shpërndajeni në mënyrë uniforme përgjatë gjatësisë. Më pas vazhdoni me stilimin e flokëve me tharse sipas dëshirës.

Made in Italy.

SKU: 8030976009044 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!