fbpx

Phytorelax Uomo, Body Wash & Face Cream, Set

2,500 L

2 in stock

Seti përmban:

  1. Shampo 200ml për flokët dhe trupin mbas sportit ose pas një dite të gjatë në punë. Ky produkt është i krijuar nga ndërthurja e ekstrateve të guaranës me xhinxher e cila të ofron një ndjesi shplodhjeje.
  2. Krem 50ml për fytyrën hidratues për gjatë gjithë ditës. Eleminon efektet e stresit në fytyrë dhe gjithashtu dhe qeset e zeza poshtë syve. Pas aplikimit të kremit fytyra do të duket më e relaksuar. Kremi përmban acid hyaluronic, ekstrakte guarane dhe vitaminë E.

Made in Italy

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!