fbpx

Phytorelax, Reconstructor Milk, 250 ml

1,200 L

In stock

Qumësht trajtues për flokët me keratinë që rindërton dhe përforcon strukturën e flokëve, brenda dhe jashtë. Me formulën e saj të lëngshme të keratinës depërton thellë në flokët e dëmtuar, duke eliminuar në mënyrë të menjëhershme flokët e dëmtuar dhe duke i lënë flokët të shëndetshëm, me shkëlqim dhe plot jetë.

 

PËRDORIMI

Përhapni një sasi të vogël të produktit mbi flokët e lagur ose të thatë, masazhojini dhe krihini. Pa shpëlarje.

Made in Italy.

SKU: 8030976009020 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!