Phytorelax. Plus33 Lenitive Conditioner Mask, 250 ml

1,000 L

In stock

Maskë për flokët për një trajtim anti-stres i bazuar në vajra esenciale. Ky produkt është i përshtatshëm për ato që kanë probleme me skalpin dhe flokë të dobësuar nga lyerja dhe permanenti. Zbut skalpin dhe lë flokët me shkëlqim dhe të butë.

 

PËRDORIMI

Përhapni një sasi të vogël të produktit mbi flokët e larë me shampon e së njëjtës linjë dhe masazhojini lehtësisht për disa minuta. Në fund shplajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8030976008993 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!