fbpx

Phytorelax, Plus33 Dermo Calming Shampoo, 250 ml

1,200 L

In stock

Shampo për flokët me vajra dhe ekstrakte bimore medicinale që kanë veti qetësuese. Ofron lehtësim të menjëhershëm për skalpin e ndjeshëm dhe stresin e shkaktuar nga lyerja e flokëve dhe nga realizimi i permanentit.

 

PËRDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël në flokë dhe masazhojini lehtësisht për disa minuta. Në fund shplajini me  ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

 

SKU: 8030976008986 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!