fbpx

Phytorelax, Macadamia Shine Mask, 250 ml

1,000 L

In stock

Maska e flokëve me Macadamia kryen një trajtim intensiv me shkëlqim, në sajë të një formule të pasur dhe inovative që ushqen, hidraton dhe rregullon, duke i lënë flokët menjëherë të shndritshme. Ky produkt gjithashtu i zbut flokët dhe i bën më të lehtë për tu krehur.

PËRDORIMI

Përhapni një sasi të vogël të produktit mbi flokët e larë dhe krihini ato më krëhër, dhe lëreni produktin në vend për disa minuta. Në fund shpëlajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8030976010590 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!