fbpx

Phytorelax, Macadamia Shampoo, 500 ml

1,500 L

In stock

Shampo Phytorelax Macadamia është e përbërë nga vaji i macadamias i cili gjendet vetëm në Australi dhe është i njohur për efektet e tij të cilat përmirsojnë shendetin dhe paraqitjen e flokëve tuaj.

Efektet e shampos:

  • I jep shkëlqim flokëve
  • I zbut flokët
  • Parandalon formimin e majave dyshe
  • I mbron flokët nga agjentët e jashtëm
  • Shampo është butë për skalpin dhe fibrat e flokëve

Përdorimi:

Aplikoni një sasi të vogël shampo në flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht dhe më pas shplajeni me shumë ujë.

Made in Italy.

SKU: 8030976010774 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!