fbpx

Phytorelax, Macadamia Finishing Spray, 150 ml

1,200 L

In stock

Spray për flokët super i lehtë dhe me shkëlqim. Ky produkt i jep shkëlqim flokëve dhe i mbron ato kundër agjentëve të jashtëm pa i humbur volumin. Lë flokët tuaj me shkëlqim, të butë dhe më të mbrojtur.


PËRDORIMI
Spërkateni në flokë të lagur ose të thatë dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë përgjatë gjatësisë së flokëve. Pa shpëlarje.
Made in Italy.
SKU: 8030976010606 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!