fbpx

Phytorelax, Macadamia Elixir Serum, 150 ml

1,500 L

In stock

Serum për flokër pa shpëlarje i cili është i përsosur për të dhënë shkëlqim të menjëhershëm flokëve tuaj. Forcon fibrat e flokëve dhe në sajë të një polimeri të veçantë natyror që rrjedh nga niseshtja patates i cili synon rregullin e pjesëve të dëmtuara të flokëve. Lë flokët tuaj të hidratuar, me shkëlqim dhe të butë në prekje.

 

PËRDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur ose të thatë dhe shpërndajeni në mënyrë uniforme përgjatë gjatësisë. Më pas vazhdoni me stilimin e flokëve me tharse sipas dëshirës.

Made in Italy.
SKU: 8030976010613 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!