Phytorelax, Keratina Shampoo, 500 ml

1,500 L

In stock

Shampo me keratinë për flokë të dëmtuar e cila rigjeneron flokët deri në thellësi. Formula me keratinë dhe sericin të lëngshme ndihmon në tharien e flokëve më lehtësisht, i zbut dhe i jep shkëlqim flokëve. Ky produkt është krijuar posaçërisht për flokë me gjatësi mesatare ose të gjatë. Ofron një ndjesi të menjëhershme të një floku të shëndetshëm dhe super të butë.

 

PËRDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël në flokë dhe masazhojini flokët lehtësisht për disa minuta. Më pas shplani flokët me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8030976010750 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!