fbpx

Phytorelax, Keratina Reconstructor Spray, 150 ml

1,200 L

In stock

Spray intensiv trajtues me keratinë për flokë të dëmtuar i cili forcon  flokët e dëmtuar dhe rrit aftësinë për të mbajtur sasi të mëdha të keratinës në gjatësinë dhe fundet e dobëta të flokëve. Formula me keratinë të lëngët dhe sericin formon një shtresë mbrojtëse dhe hidratues mbi të gjithë kutikulën e flokëve.

 

PËRDORIMI

Spërkateni në flokë të lagur ose të thatë dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë përgjatë gjatësisë së flokëve. Pa shpëlarje.

Made in Italy.

SKU: 8030976009051 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!