Phytorelax, Keratina Deep Reconstructor Mask, 200 ml

1,300 L

In stock

Maskë për flokët me keratin të lëngët dhe sericin e cila riparon strukturën e flokëve të dëmtuara, të stresuara dhe kimikisht të trajtuara. Zbut, hidraton dhe rikthen shkëlqimin dhe vitalitetin flokëve tuaj, duke i lënë ato të buta dhe më të lehta për t’u krehur.

 

PËRDORIMI

Përhapni një sasi të vogël të produktit mbi flokët e larë me shampon e të njëjtës linjë, krihini dhe lërini në vend për disa minuta. Më pas shpëlajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8030976009037 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!