Phytorelax, Hydro Avena, Milk & Toner 2in1 200ml

1,500 L

In stock

Phytorelax Bio Hydra Avena qumësht & tonik 2 në 1 për pastrimin e fytyrës. Ky produkt është i përshtatshëm për lekurat e thata dhe ato të dehidratuara. Pas aplikimit të produktit fytyra duket e pastër dhe e shëndetshme.

 

Përdorimi:

Aplikojeni në fytyrë dhe në qafë duke përdorur një tampon për fytyrën dhe masazhojeni fytyrën butësisht derisa kremi të përthithet i gjithi.Nuk ka nevojë për shpëlarje.

 

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!