fbpx

Phytorelax, Coconut, Trajtim 10 ne 1 per Floket

1,500 L

In stock

Phytorelax coconut 10-in-1 është spray i cili kryen 10 funksione në flokët tuaj. Edhe flokët e thatë, të dëmtuar dhe të brishtë duken më të shëndetshëm dhe janë më të lehtë për tu menaxhuar mbas aplikimit të këtij produkti.

10 funksionet e spray:
Riparon flokët e dëmtuar.
I jep shkëlqim flokëve.
Mbron flokët nga nxehtësia e piastrës dhe tharëses.
I bën më të lehtë flokët për tu stiluar.
I mban flokë të buta.

Mbron ngjyrën e flokëve.
Eliminon elektrizimin e flokeve.
Parandalon skajet e ndara të flokëve.
I zgjat dhe i jep volum flokëve.

Ndihmon për ti krehur lehtësisht flokët.

 

 

SKU: 8030976011955 Categories: , Tags: , , ,

Perdorimi:
Spërkateni në flokë të lagur ose të thatë dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë nga rrënjët deri në majat e flokëve. Pa shpëlarje. Mbas aplikimit të spray mund të vazhdoni me stilimin e flokëve sipas stilit tuaj.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!