fbpx

Phytorelax, Coconut Silky-Smooth, 150 ml

1,000 L

In stock

Vaj për flokët i cili:
• Hidraton dhe zbut flokët
• Nuk e le flokun të yndyrshëm
• Shton volumin dhe shkëlqimin e flokëve
• Mbron ngjyrën e flokëve
• Eliminon elektrizimin e flokëve

 

PËRDORIMI

Aplikoni në sasi të vogla në flokë të lagur ose të thatë dhe shpërndajeni në mënyrë uniforme përgjatë gjithë gjatësisë së flokëve. Më pas vazhdoni me stilimin e flokëve sipas dëshirës.

Made in Italy.

SKU: 8030976011979 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!