Phytorelax, Coconut Shampoo, 500 ml

1,500 L

In stock

Shampo me vaj kokosi natyral për flokë të thatë dhe të dehidratuar. Ideal për larjen dhe kujdesin edhe të flokëve më të brishtë i cili i jep butësi të menjëhershme dhe shkëlqim.

 

PËRDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël në flokë, duke e masazhuar lehtësisht për disa minuta. Në fund shplajini me shumë ujë të ngrohtë. Kujdes, mos përdorni ujë të nxehtë sepse dëmton fibrat e flokëve.

Made in Italy.

SKU: 8030976012020 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!