fbpx

Phytorelax, Coconut Mask, 250 ml

1,000 L

In stock

Maskë për flokët për një trajtim intensiv që depërton menjëherë dhe thellë në flokë. Një produkt ideal për flokët e dëmtuar dhe të brishtë që i jep flokëve hidratimin, elasticitetin dhe shkëlqimin e nevojshëm.

 

PËRDORIMI

Aplikojeni maskën në flokë të lagur mbas përdorimit të shampos të së njëjtës linjë. Masazhojini lehtësisht flokët për 3 deri në 5 minuta për të lejuar që përbërësit aktiv të punojnë në mënyrën më të mirë të mundshme. Në fund shplajini flokët me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8030976011948 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!