fbpx

Phytorelax, “Coccole Sublimi” Rosa Mosqueta, Set

2,000 L

Out of stock

Seti përmban:

  1. Shampo trupi 250ml me vaj natyral trëndafili i cili njihet për efektet e tij të jashtëzakonshme hidratuese, rigjeneruese duke stimuluar ripërtëritjen e indeve të lëkurës. Parandalon plakjen dhe ndihmon në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës. Hidhni një sasi të vogël produkti mbi sfungjer, përhapeni në të gjithë trupin duke e masazhuar dhe pastaj shplajeni trupin.
  2. Vaj 100ml për fytyrën, trupin dhe floket. Ky produkt përbëhet me vaj natyrale trëndafili. Vaj i trëndafilit është ideal për ushqimin dhe hidratimin dhe të lëkurave më të thata.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!