fbpx

Phytorelax, “Coccole Sublimi” Mandorla, Set

2,000 L

In stock

Seti përmban:

  1. Shampo trupi 200ml i përbërë nga vaji bajameve të ëmbla i cili është një vaj vegjetal, 100% i pastër i cili mbron dhe zbut lëkurën e trupit pa e lënë atë si të yndyrshme. Gjithashtu vaji i bajames është i njohur për parandalimin e plakjes së lëkurës dhe për të kontribuar në rinovimin e saj. Vaji i bajames është mjaft efektiv për parandalimin e shenjave në lëkurë (stretch marks) gjatë periudhë së shtatzanisë.Hidhni një sasi të vogël produkti mbi një sfungjer duke e përhapur në të gjithë trupin dhe pastaj shplajeni.
  2. Vaj 100ml për fytyrën, trupin dhe floket. Ky produkt përbëhet me vaj natyrale të bajamve të embla dhe vitaminë E. Vaj i ëmbël i bajameve është ideal për mesazhet pa një ndjenjë të yndyrshme, madje edhe për lëkurën shumë delikate të fëmijëve dhe gratë shtatzana.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!