fbpx

Phytorelax Bio, Sebum Aloe Vera, Set

3,000 L

2 in stock

Seti përmban:

  1. Krem 50 ml me aloe vera për normalizimin e fytyrës. Ky krem është i përshtatshëm për lekurat mikse, me akne dhe ato të yndyrshme. Ideal për të trajtuar puçrrat tek të miturit dhe rastet e stresit ose një dietë të çekuilibruar që mund të shqetësojnë balancën e lëkurës dhe të çojnë në defekte (parregullsi, pore të dukshme, lëkurë me shkëlqim). Kremi është i përbërë me ingredientë natyralë. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje duke e masazhuar me delikatesë fytyrën dhe qafën e mirë pastruar dhe të thatë. Gjithashtu i përsosur si një bazë make-up.
  2. Gel pastrues për fytyrën 200ml me aloe vera. Mbas aplikimit të produktit fytyra duket e pastër dhe e shëndetshme. Aplikojeni në fytyrë dhe në qafë duke masazhuar butësisht dhe më pas shpëlajeni me ujë të freskët. Shmangni kontaktin me sytë.

Made in Italy.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!