Phytorelax Bio, Sebum Aloe Vera, Balancing Cream 50ml

2,000 L

In stock

Krem me aloe vera për normalizimin e fytyrës. Ky krem është i përshtatshëm për lekurat mikse, me akne dhe ato të yndyrshme. Ideal për të trajtuar puçrrat tek të miturit dhe rastet e stresit ose një dietë të çekuilibruar që mund të shqetësojnë balancën e lëkurës dhe të çojnë në defekte (parregullsi, pore të dukshme, lëkurë me shkëlqim). Kremi është i përbërë me ingredientë natyralë.

 

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje duke e masazhuar me delikatesë fytyrën dhe qafën e mirë pastruar dhe të thatë. Gjithashtu i përsosur si një bazë make-up.

 

Made in Italy.

SKU: 8030976015939 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!